Депутат міськради планує взяти в оренду землю біля фабрики

2017-10-30, 11:51
  0     0

За повідомленням  Житомир.info  Товариство з обмеженою відповідальністю «Торгівельна компанія «Полісся-Продукт» має намір орендувати 0,4 га землі на Польовій терміном на 5 років у Житомирі.


Відповідний проект рішення сесії про затвердження документацій із землеустрою та надання права користування земельними ділянками юридичним особам, в одному з додатків якого йдеться про цю оренду, розміщений на сайті міської ради 27 жовтня.

Власником та генеральним директором ТОВ ТК «Полісся-Продукт» являється депутат Житомирської міської ради, голова фракції Радикальної партії Олега Ляшка Олександр Ракович.

Ділянку площею 0,4 га на площі Польовій, 6 планують надати в оренду з орендною платою 75 тис. 709 грн 36 коп. на рік. Підставою для надання в оренду земельної ділянки є договір купівлі-продажу нерухомого майна (приміщення фабрики та прохідної) від 15.04.2016.


З 1996 року за даною адресою було зареєстроване ПАТ «Фабрика заготівельна», яка займалася такими видами діяльності: надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна; виробництво хліба та хлібобулочних виробів; виробництво борошняних кондитерських виробів, тортів і тістечок нетривалого зберігання; неспеціалізована оптова торгівля продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами.У день купівлі-продажу майна – 15 квітня 2016 року – пройшли загальні збори акціонерів ПАТ, на яких прийняли рiшення про припинення емiтента шляхом лiквiдацiї.

«Рiшення прийнято акцiонерами, що є власниками 962 512 голосуючих акцiй, що складає 100 % вiд голосуючих акцiй Товариства. Пiдсумки голосування : "за" 962 512 голосiв (100 % голосiв, зареєстрованих на Зборах), "проти" - 0 голосiв. Причиною рiшення є вiдсутнiсть перспектив економiчного розвитку Товариства та можливостi виконання Товариством мети, передбаченої Статутом при його створеннi, тобто отримання прибутку. За даними рiчної фiнансової звiтностi, пiдтвердженої аудиторським висновком за 2015 рiк, Товариство не має кредиторської заборгованостi, т.я не здiйснювало господарську дiяльнiсть. Вартiсть чистих активiв - 628 тис. грн; сума зобов'язань 0 тис. грн; розмiр власного капiталу - 628 тис. грн», - зазначає спеціалізований портал про діяльність фондового ринку України.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0