Житомирська обласна рада звернеться до Верховної Ради щодо бурштину

2017-10-30, 12:13
  0     0

За повідомленням  "Вголос.zt" житомирською обласною радою буде підтримане звернення депутатів Рівненської облради до Президента України, Кабміну та Верховної Ради, яке стосується врегулювання ситуації із бурштином. Такий проект рішення сесії розміщений на сайті Житомирської обласної ради.


«Підтримати звернення депутатів Рівненської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо створення робочої групи з метою напрацювання нового проекту Закону України для врегулювання ситуації з незаконним видобутком та реалізацією бурштину», – зазначається у документі.

У зверненні депутатів Рівненської облради, яке було прийнято ще 6 вересня, йде мова про те, що «внаслідок незаконних видобутку та реалізації бурштину, значні території земель на півночі Рівненської, Волинської та Житомирській областей зруйновані».

Через те, що у лютому 2017 року Закон України «Про видобування та реалізацію бурштину» Верховною Радою був відхилений, депутати звертаються з проханням негайно створити робочу групу з підготовки нового. За пропозицією рівненських депутатів, новий проект закону повинні зареєструвати до 31 грудня 2017 року.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0