Міністр соціальної політики приїхав в Житомир. Фото

2017-10-31, 13:37
  0     0

У Житомирі пройшла зустріч з міністром соцполітики Андрієм Ревою. Про це інформують у міській раді.

Вели мову про створення єдиного центру надання адміністративних послуг у форматі "Прозорий офіс" у Житомирі.

У "Прозорому офісі" будуть надавати понад 200 видів соціальних та адміністративних послуг від реєстрації бізнесу до отримання пенсійного посвідчення та сплати комунальних послуг. У багатьох центрах України, зокрема у Києві, Вінниці та Харкові такі офіси вже створені та успішно працюють.

«Політика уряду зараз активно направлена на створення «Прозорих офісів» по всій країні. Це дасть змогу позбавитися «живих» черг, хабарів та значно підвищить швидкість надання соціальних та адміністративних послуг», - повідомив Андрій Рева.

Житомиром вже отримано 8 мільйонів гривень з державного бюджету на створення «Прозорого офісу». У 2018 році за рахунок співфінансування міста та уряду робота у цьому напрямку буде продовжуватись.

ЦНАП планували відкрити в готелі "Житомир" після реконструкції. За 280 тис грн були зроблені документи, однак потім тендер був скасований. Зараз планують, що обласний ЦНАП буде в окремому будинку на Перемоги, 10. Місто повинно зробити усі документи, а фінансуванням будівництва займеться область.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0