Молоді сім'ї отримують квартири за державною програмою пільгових кредитів

2017-10-31, 16:40
  0     0

Дві житомирських сім'ї отримали квартири під час реалізації державної житлової програми надання пільгових кредитів для молоді.


Про це інформує регіональне управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.

«В обласному центрі продовжує реалізовуватися державна житлова програма надання пільгових довготермінових кредитів для молоді, за якою у жовтні цього року дві молоді сім’ї отримали житло в багатоповерховому будинку по вул. Євгена Рихліка, 11 в Житомирі, три перші секції якого щойно введені в експлуатацію. Міський голова Житомира Сергій Сухомлин разом з головою регіонального управління Держмолодьжитла Павлом Шестопаловим привітав щасливих мешканців нового житлового комплексу і вручив їм документи на квартири», - зазначається у повідомленні.

Станом на сьогодні в Житомирському регіональному управлінні Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» відбувається реалізація наступних житлових програми, а саме:

- надання пільгових молодіжних довготермінових кредитів;

- надання іпотечних кредитів за рахунок коштів статутного капіталу Держмолодьжитла (під 14.1%);

- програма часткової компенсації відсоткової ставки кредитів комерційних банків за рахунок коштів державного бюджету;

- програма здешевлення вартості іпотечних кредитів.

За повідомленням  Житомир.info з посиланням на директора регіональної установи Павла Шестопалова: «Станом на 1 жовтня 2017 року в Житомирському регіональному управлінні Держмолодьжитла знаходиться на обслуговуванні 452 діючих договорів по вищезазначеним програмам. З початку 2017 року по Житомирській області ще три молоді сім’ї поліпшили свої житлові умови, скориставшись пільговими молодіжними житловими програмами, з них дві – у Житомирі».

Також він відмітив, що 11 серпня цього року мером Житомира Сергієм Сухомлиним підписано доручення про розроблення міської програми забезпечення молодих сімей та одиноких молодих громадян житлом в Житомирі на 2018-2022 роки.

Більш детальну інформацію можна отримати звернувшись до Житомирського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», що знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Черняховського, 12-а, тел. (0412) 42-25-12, ел.адреса zhitomir-fond@ukr.net.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0