Житомиряни просять міську владу спасти гідропарк від всихання дерев

2018-12-05, 14:05
  0     0

Жителі міста переймаються масовим всиханням дерев у гідропарку, у міській раді кажуть, що у наступному році запланована висадка дерев.

Про це вказується у відповіді заступника мера Житомира Вікторії Краснопір на петицію «Спасти гідропарк від висихання дерев».

На сайті електронних петицій Житомирської мерії розміщено звернення, яке було стовідсотково підтримано і набрало понад  250 голосів.

Петиція Юрія Бикова 6 серпня 2018 року була оприлюднена  на сайті Житомирської мерії та вже 29 жовтня отримала необхідну кількість голосів.

«Гідропарк є чи не найголовнішим місцем відпочинку житомирян і гостей міста. Для багатьох гостей міста – це візитівка нашого міста. Але в зв'язку з надзвичайною ситуацією, що склалася з масовим всиханням хвойних дерев, берези, по всьому СНГ, і як ми можемо бачити, і в нашому парку, потребує надзвичайних дій. Якщо нічого не робити то в найближчі роки там може бути поле. Просимо міську владу працювати на випередження, висадити різноманітні декоративні дерева по-всьому парку, які не знищує шкідник. І нарешті зробити доріжки з бруківки, смітники, туалети, лавки і т.д. Сьогодні в гідропарку проходять безліч культурно-спортивних заходів і свят, і цей парк мусить бути родзинкою нашого міста», - вказується у тексті петиції.

«Розглянувши електронну петицію до Житомирської міської ради громадянина Бикова Серія Юрійовича про врятування гідропарку від висихання дерев, яка набрала 250 підписів, повідомляємо, що 14 вересня 2018 року з метою привернення уваги до унікальної лісової екосистеми Житомира, підвищення культури міст, ознайомлення широкого кола громадськості з проблемами та досягненнями лісової галузі, популяризації біогеоценозу Житомирщини в рамках еко-фестивалю «Я люблю ліс» на території гідропарку КП «Парк» Житомирської міської ради було висаджено 100 дерев. Окрім того у 2019 році також заплановано висадження дерев та реконструкція центральної алеї гідропарку», - повідомляється у відповіді на петицію.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0