Миколай кататиметься вулицями Житомира на автомобілі

2018-12-06, 16:08
  0     0

Вулицями Житомира на автомобілі проїде Святий Миколай, який вітатиме жителів різних районів міста.


Про акцію "Експрес-листівка "Вулицями з краю в край їде святий Миколай" повідомляє управління культури Житомирської міської ради на сторінці в Facebook

"У Житомирі 19 грудня Святий Миколай на святково прикрашеній автівці їздитиме вулицями міста, вітаючи городян з новорічними святами. У кортежі сивобородого будуть янголи та казкові герої. Лунатимуть віншування, вітання, вірші, веселі новорічні мелодії та пісні, оголошуючи усім, що саме 19 грудня, в день Святого Миколая, розпочинається цикл новорічних та різдвяних свят", - йдеться в публікації.

Як зазначається, за кілька годин автівка з Миколаєм побуває в різних районах міста – на Корбутівці, Мальованці, Маликова, Богунії, Крошні, вулиці Київській, площі Польовій, майдані Смолянському, майданах Соборному та Корольова, де о 19:00 засяє головна ялинка міста.

В управлінні культури додають, що експрес-листівка – це можливість охопити традиційними вітаннями якомога більшу кількість житомирян та нагадати про яскраві та самобутні зимові народні звичаї.

Джерело Укрінформ

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0