На Житомирщині зупинили користування земельною ділянкою у прибережній захисній смузі

2017-11-03, 11:45
  0     0

Апеляційний суд Житомирської області визнав, що Житомирська райдержадміністрація  видала незаконне розпорядження, що стосувалось передачі у власність земельної ділянки на території Глибочицької сільської ради, яка  знаходиться у прибрежній захисній смузі.


Рішення Житомирського районного суду, згідно з яким був задоволений позов місцевої прокуратури та визнано недійсним розпорядження райдержадміністрації щодо передачі у власність фізичній особі земельної ділянки площею 0,12 га на території Глибочицької сільської ради, було залишено у силі. Також визнано недійсним державний акт на право власності на цю земельну ділянку та винесено зобов’язання повернути її до земель запасу сільської ради.

Мова йде про те, що у березні 2011 року Житомирська райдержадміністрація видала розпорядження про затвердження проекту землеустрою та передала у власність громадянам, у тому числі і відповідачеві, земельні ділянки загальною площею 19,3 га для ведення садівництва у межах обслуговуючого кооперативу «Садово-городнього товариства «Сокіл ДСК» на території Глибочицької сільської ради.Згідно з даним розпорядженням відповідачем у справі отримано державний акт на право власності на земельну ділянку площею 0, 12 га.

Під час розгляду позову судами було встановлено, що земельна ділянка відповідача знаходиться у прибережній захисній смузі ставу загальнодержавного значення, через те, що вона розташована на відстані 30 метрів від урізу води, а значить, виділена у власність з порушенням вимог земельного та водного законодавства.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0