Як нардепи з Житомирщини голосували за мораторій на землю та церковне питання

2018-12-21, 10:55
  0     0

Верховна Рада 20 грудня віддала голоси за законопроект, відповідно до якого  Українська православна церква Московського патріархату повинна змінити назву, вказавши свою приналежність до Росії.

Дане рішення підтримали 240 народних депутатів з 289 присутніх у сесійній залі.

«Закон зобов’язує релігійну організацію (об’єднання), яка входить до структури (є частиною) релігійної організації (об'єднання), керівний центр (управління) якої знаходиться за межами України в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та тимчасово окупувала територію України, відображати її приналежність до релігійної організації (об'єднання) за межами України шляхом обов'язкового відтворення у своїй назві повної статутної назви такої релігійної організації (об'єднання) з можливим додаванням слів «в Україні» та/або позначення свого місця в структурі іноземної релігійної організації. Закон визначає ознаки входження релігійної організації до таких релігійних організацій та зобов’язує відповідні релігійні організації (об'єднання) протягом чотирьох місяців внести передбачені цим законом зміни до своєї офіційної назви та до свого статуту (положення)... Закон обмежує доступ священнослужителів таких релігійних організацій (об’єднань) у частини, з’єднання Збройних сил та інших військових формувань України тощо», - повідомляє прес-служба Верховної Ради.

Під час голосування за даний  проект закону з шести нардепів-мажоритраників «за» був тільки один – Павло Дзюблик (Народний фронт).

Відсутніми на час голосування були  Володимир Арешонков, Олександр Ревега (обидва – Блок Петра Порошенка), Борислав Розенблат (позафракційний) та Віктор Развадовський (група «Відродження»). Володимир Литвин (позафракційний) за законопроект не голосував.


На вечірньому пленарному засідання у цей же день депутати продовжили мораторій на продаж землі: «за» проголосували 231 з 331.

«Законом продовжено дію мораторію на купівлю-продаж та відчуження іншими способами земельних ділянок сільськогосподарського призначення та на внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств «до набрання чинності законом про обіг земель сільськогосподарського призначення, але не раніше 1 січня 2020 року», - інформує сайт Верховної Ради.

Продовження мораторію підтримали чотири житомирських нардепа-мажоритарника: Володимир Арешонков, Олександр Ревега, Володимир Литвин та Віктор Развадовський. Борислав Розенблат утримався, а Павло Дзюблик не голосував.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0