Мер прокоментував звільнення Ткачука

2017-11-03, 14:00
  0     0

Обов'язки заступників мера перерозподілять, а Дмитру Ткачуку запропонують іншу посаду.


За повідомленням  Житомир.info з посиланням на мера Сергія Сухомлина, прокоментована причина можливого звільнення Ткачука.

«Дмитро Ткачук зробив на своїй посаді набагато більше, ніж багато хто від нього очікували, це точно, і чим багато заступники, які перебували на цьому місці до нього. Це однозначно. Йому не вистачає управлінського досвіду і дуже багато правильних проектів, які починалися, просто в зв'язку з нестачею цього досвіду було дуже багато негативу по виконанню. Ті ж світлофорні об'єкти, наприклад. Дмитро Ткачук, думаю, і далі буде займатися стратегією розвитку транспорту в місті Житомирі на іншому місці. І більше буде займатися стратегією, розвитком, ніж «операционкой». Є ще один момент - у нас нерівномірний розподіл обов'язків по заступниках: якщо зам по ЖКГ - це величезна кількість управління, людей, відповідальності та комунальних підприємств, то у заступника з транспорту одне управління і два комунальних підприємства. Є ідея розподілити частково повноваження і заму по транспорту - цю буде, фактично, зам по інфраструктурі - додати утримання та ремонт доріг, освітлення вздовж цих доріг («Міськсвітло», світлофорні об'єкти). Це досить багато додаткових обов'язків і функцій, є побоювання, що він (Дмитро Ткачук) це просто не потягне», - зазначив Сергій Сухомлин.

Мер Сергій Сухомлин розповів про посаду, яку він запропонував своєму нинішньому заступнику.

«Я запропонував йому іншу посаду ... Ні, це не пов'язано з комунальним підприємством. Так, це в структурі міськради. Ні, не начальник управління транспорту, він давно переріс цю посаду ... Це посаду заступника директора Агентства розвитку, який буде займатися напрямком розвитку і політики міста у сфері транспорту», - повідомив Сухомлин.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0