У Житомирі за кошти держбюджету в райрадах розмістять ЦНАПи

2017-11-03, 16:08
  0     0

До кінця цього року буде оголошений тендер з будівництва на площі Перемоги Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), також розглядатимуть питання щодо розміщення ЦНАП в будівлях Богунського і Королівського райрад.


Інформацію про це 3 листопада повідомив мер Житомира Сергій Сухомлин після завершення позачергового засідання.

«У нас два дні тому був міністр соціальної політики Рева і ми обговорювали питання перспективи будівництва в Житомирі ЦНАП на площі Перемоги. Вчора була окрема нарада з цього приводу в Мінрегіонбуді разом з проектними організаціями, з Союзом будівельників, розглядали графік: в середньому ми виходимо на тендер в середині грудня і там є гроші частково Фонду регіонального розвитку (ДФРР), Мінсоцполітики нам виділило по пілотній програмі для міста Житомира 8 мільйонів гривень уже в цьому році на ЦНАП. Розглядалося питання про те, щоб цей ЦНАП давав не тільки послуги для підприємців та для тих людей, які користуються на даний момент послугами ЦНАП, а щоб функції його були розширені. Цим шляхом вже пішло багато міст: та ж Вінниця, Харків відрив вже три ЦНАП сучасних, нових, де люди і субсидії оформляють, і перераховують їм пенсії і так далі», - зазначив Сергій Сухомлин.

Мер ознайомив з цифрами, які показали в міністерстві: відсоток населення, який користується послугами ЦНАП, в Тернополі складає 1,8%, в Житомирі - 4,5%, у Вінниці - 94%.

«ЦНАП, який ми будемо будувати, фізично не дозволить зробити таке охоплення по населенню, щодо надання якісної послуги. Тому міністр порадив звернути увагу на будівлю Богунського і Корольовського виконкомів, вивчити досвід Вінниці, Харкова, і переобладнати ці будівлі під ЦНАП. Більш того, міністром особисто було обіцяно на наступний рік окрема фінансова підтримка по Житомиру - до 30 мільйонів гривень на таке переоснащення. Тут мені потрібна допомога, в першу чергу, Королівської та Богунської райрад, треба буде спільно попрацювати з областю по передачі цих приміщень. Якщо ми будемо вкладати такі гроші, то нам необхідна буде координована робота в цьому напрямку», - відзначив мер Житомира.

Він також підкреслив, що збільшення кількості ЦНАПів буде зручно, в першу чергу житомирянам.

«Питання в тому, щоб люди не сиділи в коридорах, як це зараз відбувається, і щоб це було не покарання для людей, а просто зручна послуга. І в ЦНАП буде єдина сітка: в центральному стоятиме обладнання для видачі тих же закордонних паспортів, а в Богунському або Королівському виконкомі люди зможуть подати заявку і отримати паспорт. Єдина мережа по всім видам послуг. Я вже взяв план цих приміщень в інвентарбюро, треба буде сісти та подивитися, що і як ми можемо пересунути, кого з орендарів можна прибрати, кого треба буде переселяти для того, щоб зробити ці проекти», - розповів Сергій Сухомлин.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0