Партії повідомили, як будуть голосувати за звільнення заступників міського голови

2017-11-06, 14:26
  0     0

9 листопада на сесії міської ради розглядатимуть питання «Про звільнення заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади».


Як раніше повідомляв Інсайдер Житомира, представники Радикальної партії та Опозиційного блоку вже збирались для вирішення питання, яке стосується звільнення заступників.

Рішення, що було прийнято Сухомлиним, стало несподіванкою для частини депутатів. 

За повідомленням Житомир.Life, фракції РПЛ та Опоблок поки не можуть розповісти, як будуть голосувати їх депутати за звільнення Дмитра Ткачука та Олександра Фещенка. Вони зазначають, що спочатку потрібно вислухати аргументацію міського голови, а потім почути звіт заступників, щодо виконаної роботи.

Ірина Ярмоленко, депутат Житомирської міської ради, фракція Радикальної партії Олега Ляшка: «Точної відповіді як саме голосуватиме наша фракція за звільнення заступників надати не можу, позаяк у нас ще не було зібрання фракції. Також, зустріч з новими кандидатами на посаду запланована на сьогодні. Під час цієї зустрічі наша фракція хоче почути як плани потенційних замів, так і пояснення міського голови, з чим пов'язані такі кардинально швидкі кадрові рішення. Лише після цієї бесіди, ми зможемо приймати рішення по питанню звільнення заступників. Що стосується особисто мене, то моя думка наступна. Так, дійсно, є зауваження до роботи 2-х заступників, яких звільняють. Деякий час тому, вони звітували за свою роботу, проте, чомусь, не було жодних пропозицій на кшталт висловити їм недовіру, чи ініціювати їх звільнення і т.д. Відтак, міський голова продовжував з ними працювати. Тому, було б логічно, аби заступники відзвітували,і вже за результатами цього звіту, погоджувати їх звільнення чи ні. Я категорично проти звільнень, тому що просто так потрібно. Хоча кандидатів й пропонує міський голова, проте я, як депутат, беру участь у процесі затвердження заступників. Відповідно, якщо я беру участь, то я повинна розуміти, чи це процес суто політичний, чи це певні амбіційні процеси з боку міського голови. Якщо це саме такі варіанти, то я в цих іграх брати участь не хочу. Якщо Сергій Сухомлин має конкретні зауваження до роботи заступників, то нехай нас проінформує, і висловить думку, чому нові кандидати кращі, аніж їх попередники. Зауважу, коли приймалися кадрові рішення по теперішніх заступниках, то під час голосування я утримала. Пояснювала я це просто. Так на мою думку, у їх планах вбачався процес витрачання коштів міського бюджету, а не досягнення результатів. Цього разу, я хотіла би почути спочатку програму, з якою нові кандидати йдуть на свої посади, аби не стати на ті самі граблі і не вийшло того, що «від перестановки доданків сума не змінюється». Також я хочу заслухати, які реальні повноваження будуть у замів, адже бути замом то одне, але якщо всі рішення приймає міський голова – то зовсім інше. А у нас в міській раді, хочу сказати, як захоче міський голова – так все і відбувається. Сергій Сухомлин єдиний, хто управляє цим містом, адже по деяких питання міський голова може як рекомендувати фракції більшості його прийняти, так і рекомендувати його не приймати. Тому деякі рішення приймаються без урахування думки інших фракцій».

Наталія Леонченко, депутат Житомирської міської ради, фракція «Опозиційний блок»: «Щодо питання звільнення, то для початку має прозвучати звіт за виконану роботу, незважаючи на те, що люди йдуть за власним бажанням чи за згодою сторін. Зазначу, від останнього звіту заступників на сесії міськради пройшов майже рік (грудень 2016 року). Ці звіти, у свою чергу, походили просто на інформацію, адже сесія не спромоглася навіть прийняти якогось рішення щодо надання оцінки їхній роботі, а просто взяли до відома. Тому, це були не звіти. Відтак, коли люди приймають рішення звільнятися, то вони мають, для початку, відзвітувати перед депутатським корпусом і громадою про свою роботу. Лише після цього, сесія має голосувати або ні за їх звільнення. Що ж до питання призначення нових заступників, то зрозуміло, що це рішення буде виходити з голосування за звільнення. Але, говорити вже сьогодні про якісь великі очікування від цього призначення – не приходиться. Якщо говорити про Кондратюка (Сергій Кондратюк, який, очікувано, буде відповідальний за питання ЖКГ, - ред.), то так, людина не перший рік працює у міській раді, до того – у теплокомуненерго, і обласній архітектурно-будівельній інспекції, тому тут хоча б ми розуміємо, хто ця людина. Стосовно іншого претендента, який йде на сферу транспорту і йому міський голова має надати ще якісь повноваження, то про нього говорити важко. Ця людина ніколи не працювала в органах місцевого самоврядування, погано уявляє, що це за робота і яка комунікація має бути і т.д. Але ще раз повторюсь – все залежатиме від голосування по звільненню нинішніх заступників і у цьому питанні я наполягатиму, аби таки був заслуханий їх звіт по ключових напрямках роботи та взагалі, було проаналізовано їх діяльність».

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0