У Житомирі планують підвищити вартість проїзду у маршрутках

2019-01-09, 15:53
  +1     0

Житомирські перевізники знову планують підняти вартість проїзду у громадському транспорті від 7 до 12 гривень. Відповідне питання було обговорено на робочій нараді у міській раді.

У коментарі Житомир.Life заступник міського голови Дмитро Ткачук розповів: поки що вимоги знаходяться на стадії обговорень, перевізники подали розрахунки на розгляд економічного департаменту та чекають на рішення.

«За їхніми розрахунками розмах завжди високий, хочуть підвищити вартість у залежності від рухомого складу, який обслуговується конкретним перевізником. Питання досить дискусійне, у кожної сторони є своя доля правди. Зрозуміло, що все дорожчає, але разом з тим, є якісь базові вимоги, які хотілося б бачити реалізованими в транспорті міста, проте сьогодні вони їм не відповідають», - зазначив Дмитро Ткачук.

Ще одним каменем зіткнення є перевезення пільгових категорій громадян, через те, що власники житомирських маршруток або не мають бажання безкоштовно возити пільговиків, або бажають, щоб данупослугу їм компенсували із міського бюджету.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0