Житомиряни викидають сміття у сквері на Лятошинського, ремонт якого знову відтермінували. Фоторепортаж

2019-01-14, 15:22
  0     0

Завершення робіт із реконструкції скверу на перехресті Лятошинського-Небесної сотні у Житомирі вдруге перенесли.

Зміни до договору від 29 грудня 2018 року опублікували на інтернет-порталі ProZorro.

Так, у липневому договорі замовника, КП «Зеленбуд» Житомирської міськради, з підрядником – фірмою «АртХаус» з Житомира, – терміном здачі об’єкту було визначене 1 листопада 2018 року за умови «сприятливих погодних умов для дотримання технологічного процесу виконання робіт». Саме 1 листопада 2018 до договору з підрядником внесли істотні зміни, перенісши термін здачі об’єкту на 31 грудня 2018 року.

29 грудня 2018 строк дії договору продовжили до 31 травня 2019 року «через документально підтверджені об’єктивні обставини», які саме – у повідомленні про внесення змін до договору не вказується:

Як повідомляє Житомир.info,  14 січня директор КП «Зеленбуд» міськради Олександр Шевчук пояснив, що найголовнішою причиною перенесення терміну здачі ремонту скверу стали погодні умови.

«Найперша і найвагоміша причина – це погодні умови, тому що не встигли по сезону перевірити інженерні мережі, а саме – штучний полив газону. Є ще кілька моментів, з якими не впоралися через мороз. Тому вирішили не затягувати з плануванням ділянки та висадженням дерев, оскільки пішли морози, тому вирішили перенести це все на ранню весну», - пояснив Олександр Шевчук.

14 січня на місці майбутнього скверу порожньо. Ділянка за парканом вкрита снігом. На ній - дерев'яна вбиральня, одинока велопарковка, розрита траншея, трубки з електрокабелем для підсвітки. Паркан несуцільний, тож у майбутньому сквері можна побачити рідких перехожих.

І, що найприкріше, городяни вже почали зносити під паркан сміття: у кількох місцях лежать пакети з непотребом.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0