Рись, яку знайшли на території гідропарку, відправили до Рівненського зоопарку

2019-01-24, 15:37
  0     0

Як повідомляє Житомир.info, рись, яку кілька днів тому знайшли на території житомирського гідропарку, 24 січня відправили до Рівненського зоопарку, де тварина надалі проживатиме. Для безпечного транспортування, рись ввели у седативний стан, а супроводжуватимуть її працівники з «Центру захисту тварин», які усі ці дні доглядали за нею, та представник екологічної інспекції.

«Рись вже транспортабельна, вона добре почувається і є відповідні на те документи. Було вирішене питання про її транспортування в Рівненський зоопарк і подальше утримання у цьому зоопарку. Коли ветеринари оглянули дану тварину, було встановлено, що вона утримувалась у неволі, тому зазвичай вже такі тварини не зможуть пристосуватися до умов дикої природи і, скоріш за все, не виживуть, і тому тварина попрямує виключно у зоопарк», - каже начальник Державної екологічної інспекції Поліського округу Максим Железняк.

«Не зважаючи на те, що у нас не було такого досвіду з дикими тваринами, ми доклали всіх зусиль, спілкувалися з професійними екологами, ветеринарами і дійсно надали якомога більше професійного догляду. Тому тварина вже в доброму стані і готова до транспортування. Сподіваємося, що на новому місці їй буде краще. Ми вирішили також супроводжувати її, наші працівники будуть супроводжувати, та представник екологічної інспекції. Там зустрінуть відповідно кваліфіковані спеціалісти, директор та ветеринар Рівненського зоопарку. Для того, щоб забезпечити належне і безпечне транспортування тварини, нашими ветеринарними спеціалістами було введено її в спеціальні седативний стан»,- розповідає  директор КП «Центр захисту тварин» Олександра Мельник.

Представник екологічної інспекції відзначив , що поліція на даний час не встановила власників тварини, які її утримували.

«Про цей факт державно екологічна інспекція повідомляє в поліцію. Якби було встановлено, хто утримував цю тварину, то звичайно, ми б перевірили, і відповідну документацію, і наявність ветеринарного паспорту на цю тварину, і умови її утримання. Але досі офіційно ніхто не звернувся», -  зазначає начальник екологічної інспекції Максим Железняк.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0