Рись Борис з Житомира вже знаходиться у Рівненському зоопарку

2019-01-25, 11:21
  0     0

Близько 16 години 24 січня самець рисі євразійської, який співробітниками Житомирського центру захисту тварин був названий Борисом, успішно приїхав до свого нового дому – Рівненського зоопарку. Тут на нього чекає свіже повітря, просторий вольєр та належне піклування професіоналів.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомила  керівник КП «Центр захисту тварин» Житомирської міської ради Олександра Мельник.

«Сьогодні рись євразійська переїхала до Рівненського зоопарку. Близько 13.00 працівник Державної екологічної інспекції Поліського округу та лікар-ветеринар КП «Центру захисту тварин» дику тварину в спеціально обладнаному автотранспорті вивезли до Рівненського зоопарку. Для безпечного транспортування рись було введено у седативний стан. Для транспортування тварини Держслужбою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів видано відповідне ветеринарне свідоцтво. Вже, станом на 16 годину рись знаходиться на території Рівненського зоопарку, її оглянули спеціалісти та надали висновок, що перевезення дикої тварини пройшло добре без особливих психологічних та фізичних травм для неї, та яка на даний час почуває себе добре», - зазначила у соцмережі Олександра Мельник.

Вона зауважила, що, за словами директора зоопарку, Червонокнижна тварина місяць буде знаходитись на карантині, кожного оглядатиметься лікарями та буде під особливим наглядом.

Також Олександра Мельник у своєму дописі публікує довідкову інформацію про те, що рись (Lynx Lynx) – хижий ссавець з родини – Котових. Наразі найбільша чисельність рисі в 350-400 особин нараховується в Карпатах, на території Полісся - до 80-90 особин. Згідно з  даними Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства на території Житомирської області нараховується 34 особини Червонокнижної рисі.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0