Аудитори попередили порушення в КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради

2017-11-10, 12:35
  0     0

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області під час аналізу інформації та документів на закупівлю комунальним підприємством «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради дорожнього обладнання попередили порушення у сфері публічних закупівель на суму понад 1,8 млн грн.


Державними аудитори проаналізована інформація та з’ясовано, що тендерна документація, яка розміщена КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель, не відповідає вимогам Закону України «Про публічні закупівлі». Подана тендерна пропозиція учасника-переможця процедури торгів не відповідала вимогам, що встановлені у тендерній документації та підлягала відхиленню.

Однак замовник не відхилив вказану пропозицію та визнав учасника, який не відповідав вимогам, установленим у тендерній документації, переможцем процедури закупівель та в підсумку уклав з ним договір.

Для усунення порушень аудитори надіслали  на адресу комунального підприємства «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради пропозицію щодо приведення процедури закупівель у відповідність до вимог законодавства. Замовник взяв до уваги подані пропозиції та розірвав договір.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0