Профспілки Житомирського ТТУ звертаються до мера, стосовно звільнення начальника управління транспорту

2019-02-01, 12:00
  +1     0

Профспілкові комітети КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» звертаються до мера Житомира  Сергія Сухомлина з приводу звільнення начальника управління транспорту та зв'язку Житомирської міської ради Михайла Грищука та просять  врахувати їхню думку.


Відповідне повідомлення, фото звернення були розміщені на сайті КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» 1 лютого.

«Колектив комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської міської ради стурбований звісткою про звільнення з посади начальника управління транспорту та зв'язку Михайла Грищука. За час перебування на посаді Михайло Володимирович доклав чимало зусиль для збереження та розвитку трамвайно-тролейбусного управління, а також транспортної галузі міста загалом. Профспілкові організації КП ЖТТУ звертаються до міського голови Сергія Сухомлина з проханням врахувати думку колективу при вирішенні питання щодо звільнення Михайла Грищука з посади начальника управління транспорту та зв'язку Житомирської міської ради», – зазначається у публікації.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0