Житомирські депутати масово почали входити до наглядових рад КП «Фармація» і ТТУ

2019-02-07, 15:31
  0     0

Депутати Житомирської міської ради заявили про бажання бути у складі наглядових рад комунальних підприємств, найбільш популярні – «Фармація» і ТТУ.

Такі заяви були під час розгляду проекту рішення про зміни у складі наглядових рад КП на сесії 7 лютого.

«У складі наглядової ради КП «Фармація» лише три людини, а має бути мінімум п’ять. Тут є депутати, які хочуть увійти до цієї наглядової ради», - повідомив Віктор Брокарєв, голова фракції ВО «Свобода».


Олександр Рибак (Об’єднання «Самопоміч») заявив, що хоче бути у складі наглядової ради КП «Фармація», його колега по фракціїВіталій Кирилюк сказав, що має бажанняувійти до наглядових рад комунальних підприємств «Фармація» та «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління». До наглядової ради КП «Фармація» також включили Василя Кучика (Опозиційний блок). Іван Мартинчук (ВО «Батьківщина») виявив бажання бути у наглядовій раді ЖТТУ.

Максим Манухін (Радикальна партія Ляшка) заявив про своє бажання перейти з наглядової ради ТТУ в наглядову раду КП «Фармація», а Віктор Брокарєв увійшов до наглядової ради ТТУ. Ігор Скоропад (ВО «Батьківщина») теж виявив бажання наглядати за ТТУ та увійти до наглядової ради КП «Спеціалізований комбінат соціально-побутового обслуговування».

Голова фракції ВО «Батьківщина» Любов Цимбалюк зауважила, що наглядові ради в нинішньому вигляді - це не наглядові ради, а депутатські групи, бо в наглядових радах, крім депутатів, мають бути ще й фахівці у певних галузях, громадські активісти чи діячі.

«Це дуже комфортна ситуація для наших комунальних підприємств, де ми начебто створили наглядові ради», - наголосила Цимбалюк і повідомила, що хоче увійти до наглядової ради КП «УАШ».

Джерело Житомир.info

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0