Керівник облавтодору прокоментував стан дороги Житомир-Київ

2019-02-11, 09:32
  0     0

Як повідомляє Житомир.info, виступаючи на брифінгу в Службі автодоріг у Житомирській області 8 лютого директор ДП «Житомирський облавтодор» Олександр Мельниченко розповів, що дорога з Житомира до Києва, яка капітально ремонтувалася у 2012 році, наразі «розбита», бо на ній не перестелювався верхній шар зносу.

«М-06 державна дорога, ділянка Житомир-Київ, яку у 2012 році робили останньою. Як мінімум раз у 4 роки потрібно перестелювати верхній шар зносу: це захист покриття і продовження час експлуатації. За останні 7 років цього жодного разу не робилося. Водії знають, що це нова дорога, але вона зараз в ямах. Ділянки по трасі Київ-Чоп у Рівненській, Львівській областях і відрізок Житомир-Новоград-Волинський зроблений іще раніше, у 2007 році. І зараз там з тих же причин набагато більша аварійна ямковість», - зазначив керівник ДП «Житомирський облавтодор».


Відповідаючи на запитання, чому тоді не відбувався ремонт верхнього шару, відповів заступник начальника Служби автомобільних доріг у Житомирській області Андрій Золотько.

«Не виділяються кошти. Ми в цьому (2019) році захищали план перед розпорядником коштів - Укравтодором, наша пропозиція була 4,5 мільярди гривень (на дороги області). На сьогодні попередньо в нас 620 мільйонів», - повідомив Андрій Золотько.

Директор Житомирського облавтодору звернув увагу водіїв, що траси також «з’їдає» часта обробка піщано-сольовою сумішшю.

«Якщо йде сніг або ожеледиця на дорозі, всі водії хочуть, аби покриття якомога частіше оброблялося піщано-сольовою сумішшю. Однак треба розуміти, що ця суміш створює агресивне середовище для асфальтобетонного покриття, особливо для верхніх шарів. І чим більше ми його обробляємо, тим швидше воно псується. Звідси, чим більше ми тратимо грошей на обробку і зимове утримання, тим менше залишається коштів на ліквідацію ямковості в подальшому. Таке ось замкнене коло», - підсумував Олександр Мельниченко.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0