Цього року буде встановлено 147 індивідуальних теплових пунктів

2019-02-11, 11:51
  0     0

Як повідомляє КП «Житомиртеплокомуненерго» на своїй сторінці у Facebook, цього року буде встановлено 147 індивідуальних теплових пунктів.

Частина індивідуальних теплових пунктів (ІТП) буде змонтована у будинках, що підключені до котелень Шевченка 103 та Вітрука, 10 та до районної котельні 8 (РК-8). Загалом кількість ІТП, які будуть запущені в цьому мікрорайоні у 2019 році становитиме 74. Вже проведений тендер на виконання робіт та закуплене необхідне обладнання. Встановлення ІТП відбувається в рамках проекту з розвитку системи теплопостачання за фінансування Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР). 

Ще 73 ІТП будуть встановлені цього року за проектом з енергоефективності за фінансування державного секретаріату з економічних питань Швейцарської Конфедерації (СЕКО). ІТП будуть змонтовані в будинках, підключених до районних котелень 10 та 11 (РК-10, РК-11). 

Індивідуальні теплові пункти дають можливість забезпечити стабільне та економне теплопостачання будівель та регулювання гарячого водопостачання.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0