На Житомирщині приватна компанія заборгувала за зберігання боєприпасів понад 2 млн грн

2019-02-12, 10:37
  0     0

Як повідомляє  прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України, суд зобов'язав приватну корпорацію сплатити понад 2 млн грн заборгованості за послуги військової частини у Житомирській області.

«Військовою прокуратурою Житомирського гарнізону Центрального регіону України в березні 2018 року пред’явлено позов в інтересах Міністерства оборони України в особі військової частини до однієї з приватних корпорацій про стягнення заборгованості за надані послуги. У ході проведеного вивчення стану додержання вимог бюджетного законодавства встановлено, що вказане підприємство згідно з умовами укладеного з військовою частиною договору зберігання, зобов’язане сплачувати військовій частині кошти за надані послуги щодо забезпечення схоронності боєприпасів. Проте, упродовж періоду з березня по грудень 2017 року зазначеним підприємством не перераховано на користь бюджету жодної копійки», - розповіли у військовій прокуратурі.

Господарський суд м. Києва та Північний апеляційний господарський суд повністю підтримали позовні вимоги військової прокуратури Житомирського гарнізону. Згідно з рішенням суду постановлено стягнути з приватної корпорації на користь оборонного відомства заборгованість на суму понад 2 мільйони гривень.

Наразі військова прокуратура вживає заходи стосовно виконання судового рішення в повному обсязі.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0