Міська влада готується до впровадження медичної реформи

2017-11-14, 11:02
  0     0

Житомирська міська рада має намір ліквідувати два медичних комунальних підприємства, що так і не працювали, та створити нове.

Дані проекти рішень розміщені на сайті міської ради.

«У зв’язку з тим, що рішення Житомирської міської ради від 28.12.2015 № 49 «Про утворення комунальних закладів охорони здоров’я та затвердження їх Статутів» не було реалізовано, комунальні заклади «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» Житомирської міської ради та «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Житомирської міської ради не були утворені та не зареєстровані як юридичні особи, що підтверджено витягами з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від 30.10.2017 року, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила вважати таким, що втратило чинність, рішення Житомирської міської ради від 28.12.2015 № 49 «Про утворення комунальних закладів охорони здоров’я та затвердження їх Статутів»», - повідомляється в одному проекті рішення.

У другому мова йде про створення КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

«Відповідно до статей 78, 137 Господарського кодексу України, статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», розпорядження Кабінету Міністрів України № 1013-р від 30 листопада 2016 р. «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я» з метою підвищення рівня медичного обслуговування населення, розмежування первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги, ефективного використання кадрового потенціалу, підвищення ефективності використання бюджетних коштів, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила створити комунальне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради», - йдеться у відповідному проекті рішення сесії.

Відзначається, що комунальне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради є закладом охорони здоров’я – комунальним унітарним некомерційним підприємством, що надає первинну медичну допомогу та здійснює управління медичним обслуговуванням населення, вживає заходи з профілактики захворювань населення та підтримання громадського здоров’я.

КП «Центр ПМСД» планується розмістити за адресою: майдан Визволення, 1. Наразі за цією адресою знаходиться поліклініка ЦМЛ №2.

За повідомленням  Житомир.info з посиланням на заступника міського голови Матвія Хренова: «Ми готуємося до впровадження медичної реформи. Буде проведене розділення первинної медичної допомоги і вторинної медичної допомоги, і після старту реформи вони будуть фінансуватися з різних джерел. Для того, щоб це працювало ефективно, нам необхідно розділити первинну допомогу і вторинну, цей проект рішення спрямований на таке розділення».

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0