Житомирщина отримає лікарські засоби для лікування онкохворих дітей

2017-11-14, 16:46
  0     0

3 листопада в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун підписала наказ про розподіл лікарських засобів для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання, закуплених за кошти держбюджету на 2016 рік.


Документ розміщений на сайті МОЗ.

«Затвердити Розподіл лікарських засобів для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2016 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» за напрямом «Централізована закупівля лікарських засобів та виробів медичного призначення для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання», що додається. Державному підприємству «Укрмедпостач» МОЗ України забезпечити: прийняття лікарських засобів; своєчасну доставку лікарських засобів згідно з затвердженим цим наказом Розподілом», - зазначається у документі.

Керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації та обласних державних адміністрацій, Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» МОЗ України та Національного інституту раку МОЗ України дано доручення забезпечити персональну відповідальність за збереження та раціональне використання лікарських засобів і щомісяця до 6 числа подавати до Державного підприємства «Укрмедпостач» МОЗ акти списання лікарських засобів.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0