У Житомирі цього року відбудеться реконструкція Житомирського драмтеатру

2019-02-22, 15:14
  0     0

Будівлі Житомирського обласного українського музично-драматичного театру імені І. Кочерги у 2019 році виповнюється 55 років. Вперше за цей час розпочали роботи над проектом реконструкції.

Про це повідомила директор театру Наталія Ростова  21 лютого, виступаючи на брифінгу творчої інтелігенції щодо підтримки реформ.

«Ми святкуємо свій 75-й театральний сезон, а у цьому році будівлі театру виповнюється 55 років. І лише сьогодні за державні кошти робиться проектно-кошторисна документація на реконструкцію. 55 років не звертали увагу на найбільший культурний заклад Житомирщини, а зараз іде велика робота. Сподіваюся, що наш театр стане сучасним, комфортним для глядача, одним з найкращих в Україні», – зазначила керівник театру.

Як розповіла начальник управління культури та туризму ОДА Тетяна Парфентієва, планується зробити театр сучасним, комфортним, з необхідним технологічним наповненням, однак саму будівлю змінювати не будуть, адже це об’єкт культурної спадщини.

Це технічне оснащення сцени, яка крутиться, сучасний звук, освітлення, вхідна група, історичний куточок про театр та сучасний простір кафетерію.

Планується, що будівельні роботи розпочнуть вже у 2019 році.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0