Президент Порошенко почав свою промову у Житомирі з армії та обіцянок покарати за її розкрадання

2019-03-11, 13:28
  0     0

Президент Петро Порошенко збирається відвідати уславлену 95-у бригаду та обіцяє нещадно карати розкрадачів армії.


Про це президент сказав 11 березня під час виступу на засідання Ради регіонального розвитку Житомирщини, яка проходить на заводі «Кромберг енд Шуберт». Порошенко прибув на підприємство о 12:40 і після того, як дитячий хор виконав гімн України, почав свою промову з теми армії.

«Я тут в Житомирі сьогодні для того, щоб подякувати вам за підтримку частин збройних сил України, що тут розташовані. І сьогодні планую побувати в уславленій, відомій по всій Україні і далеко за її межами, 95-й окремій десантно-штурмовій бригаді», - сказав Петро Порошенко.

Нагадавши, що за час його президентства українська армія відродилася, президент емоційно обіцяв покарання за розкрадання і збагачення коштом ЗСУ.

«Жоден причетний до розкрадання армії не буде мати індульгенції, не сховається за строком давності, бо зараз кров’ю заплатили українській воїни за це злочинне розкрадання. Ані прізвища, ані посади, ані знайомства – ніщо не прикриє тих, хто незаконно збагачується коштом армії», - наголосив президент України.

Після цього Порошенко почав розповідати про переваги ініційованої ним реформи децентралізації.

На засіданні присутні більше тисячі людей, які приїхали з міст та районів області.

Джерело Житомир.infoДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0