Представлено нового керівника Андрушівської адміністрації

2017-08-01, 18:00
  0     0

За повідомленням «Журналу Житомира», з посиланням на прес-службу Житомирської ОДА, 1 серпня під час робочої поїздки Ігоря Гундича до Андрушівського району, був представлений новий керівник Андрушівської районної адміністрації Катерина Курсон.

«Сподіваюся, що тендітна жінка за кермом району зможе показати майстер-клас з управління ще багатьом колегам-чоловікам. Вручив посвідчення, яке для керівника району має бути не «корочкою», яка дає імунітет, а великим авансом довіри від Президента України та від мене особисто», – зазначив Ігор Гундич та поставив перші завдання для керівника району. Їх виконання у визначені дедлайни суттєво вплине на подальшу співпрацю, – зазначив керівник області.

Голова ОДА вже цього року чекає від Катерини Курсон результатів у впровадженні реформи децентралізації, збільшення надходжень до місцевого бюджету від ефективного використання сільськогосподарських земель та водних об’єктів.

Ігор Гундич дав доручення новому керівнику особисто контролювати питання реконструкції Червоненської школи, перші роботи з ремонту та утеплення якої мають розпочатися вже цьогоріч, а повністю завершити об’єкт повинні до початку наступного навчального року.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0