Житомирська поліція перевірить діяльність громадської організації, яка провела фестиваль “Крила” (ДОКУМЕНТИ)

2019-03-20, 13:44
  0     0


Житомирська поліція перевірить діяльність громадської організації “Зерно” щодо можливого нецільового використання коштів місцевого бюджету під час проведення фестивалю “Крила”. На вимогу виконавчого комітету управління культури передало усі матеріали по проведенню фестивалю до поліції.

Варто зазначити, що члени виконавчого комітету підозрюють організаторів фестивалю “Крила” у шахрайстві та розтраті бюджетних коштів.

krula
рогаматщипа
2222рогаматщипа

Під час кількох засідань, члени виконкому критично висловлювалися щодо організації згаданого заходу та вимагали провести перевірку громадської організації, а матеріали передати до правоохоронних органів.

Зокрема, Андрій Дяченко заявив, що у разі невиконання вимог членів виконкому він звернеться до прокуратури.

«Якщо ви бачите факти злочину і приховуєте цю інформацію та не звертаєтеся до правоохоронних органів то ви автоматично стаєте співучасниками цього злочину. Складається враження, що ви покриваєте злочинців. Якщо ви не вирішите це питання, то ви вважатиметесь співучасниками злочину та будете відповідати перед законом. Якщо ви цього не зробите, я сам звернуся до прокуратури», — звернувся до представників управління культури член виконкому Андрій Дяченко.

Крім того, після скандалу з фестивалем «Крила» Руслан Годований запропонував виконкому провести перевірку фінансової звітності усіх переможців конкурсу.  На його думку, таке рішення необхідне для того, щоб усі розуміли — перевіряти будуть завжди та усіх, а представники громадських організацій мають відчувати відповідальність за свої дії.

«Я пропоную поставити на голосування протокольне доручення перевірити фінансову звітність усіх проектів за 2018 рік, які були затверджені. Якщо ми зараз до цього поставимося не серйозно, така ситуація може статися й з цьогорічними проектами, які перемогли у конкурсі. Тоді люди будуть набагато серйозніше ставитися до використання бюджетних коштів та до своєї роботи загалом», — пояснив член виконкому.

Нагадаємо, в 2018 році ГО «Молодіжна організація «Зерно» стала одним із переможців конкурсу соціально-культурних проектів. Так з міського бюджету їм було виділено 153 тис 100 грн на проведення у Житомирі благодійного розважально-музичного фестивалю «Крила», який мав на меті зібрати кошти на реставрацію літака ТУ-104 в місцевому парку культури та відпочинку.

Джерело Житомир.LifeДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0