5 родин в Житомирській області продовжують навчатися на патронатних вихователів

2019-03-22, 15:16
  0     0

Патронатний вихователь надає дитині сімейний затишок на той час, поки її родина долає певні життєві труднощі. Наприкінці минулого року на Житомирщині розпочали навчання перші кандидати у патронатні вихователі.

Наразі навчання продовжують 5 родин. Про це інформує Житомирський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Кандидати у патронатні вихователі завершили базовий курс навчання кандидатів у патронатні вихователі та їх добровільні помічники та навчання з надання першої домедичної допомоги. Тепер кандидати проходять заняття з членами сім’ї кандидатів у патронатні вихователі за місцем їх проживання.

У найближчий час послуги професійних батьків будуть доступні у Малині, Коростишівському та Новоград-Волинському районах, та Хорошівській ОТГ. Саме в цих населених пунктах знайшлися ті родини, які виявили бажання навчатися, щоб в скрутну хвилину стати опорою для дитини.

Якщо ви також маєте бажання допомагати дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах, можете пройти навчання на патронатних вихователів. Кандидатам, які мають намір стати патронатними вихователями потрібно звернутися до обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для отримання додаткової інформації стосовно процесу запровадження даної послуги в громаді та подати відповідний пакет документів. Довідки за телефоном (0412) 47-44-07.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0