Голова ОДА створив групу, що проаналізує обґрунтованість тарифів на тепло

2019-04-01, 15:41
  0     0

Голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич утворив робочу групу, яка повинна  провести аналіз тарифів на послуги з централізованого теплопостачання.


Відповідне розпорядження Ігор Гундич підписав 26 березня.

«Утворити робочу групу з проведення аналізу тарифів на послуги з централізованого постачання теплової енергії та затвердити її склад. Робочій групі проаналізувати рівень встановлених після 1 листопада 2018 року органами місцевого самоврядування тарифів на послуги з централізованого постачання теплової енергії, їх економічну обґрунтованість та у разі необхідності рекомендувати органам місцевого самоврядування вжити заходів щодо перегляду встановлених тарифів. Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації проінформувати обласну державну адміністрацію про результати проведеної роботи до 1 вересня 2019 року», - зазначається у документі.

Вказується, що робоча група утворена на виконання доручення Кабінету міністрів від 13.03.2019 до протоколу селекторної наради від 05.03.2019 під головуванням прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0