Дмитро Ткачук прокоментував ситуацію з перевезенням пільговиків

2019-04-02, 08:07
  0     0

Як інформує прес-служба Житомирської міської ради, 1 квітня пройшов брифінг заступника міського голови Дмитра Ткачука стосовно ситуації з перевезенням пільговиків в громадському транспорті. Дмитро Ткачук розповів, що з 1 квітня приватні перевізники відмовляються здійснювати пасажирські перевезення у Житомирі на попередніх умовах, погоджуються за свій рахунок здійснювати на пільгових умовах перевезення виключно дітей-сиріт, учасників АТО та членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО. За словами заступника міського голови, перевізники вимагають або переглянути тарифи або ж зменшити кількість пільгових категорій.


У цей же день фахівці управління транспорту і зв’язку міської ради провели рейд-перевірку щодо скарг пасажирів на дії окремих водіїв маршрутних таксі, які відмовилися здійснювати пасажирські перевезення у Житомирі на пільгових умовах та розмістили відповідні оголошення у транспортних засобах.

За фактом перевірки встановили, що у маршрутних таксі №5, 11, 14, 30, 44, 58, дійсно, розміщено оголошення наступного змісту: «Шановні пасажири! У зв’язку з відсутністю компенсації за перевезення пільгових категорій громадян з 1 квітня 2019 року, за рахунок перевізника, будуть здійснюватись пільгові перевезення тільки дітей-сиріт, учасників АТО та членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО».

Водіям маршрутних таксі та пасажирам фахівці управління транспорту і зв’язку міської ради роз’яснили, що розміщені оголошення є незаконними, будь-яких рішень щодо скасування пільгового перевезення у Житомирі не приймалося. Відповідні акти стосовно незаконних дій перевізників будуть складені.

Питання розгляду вимог перевізників та врегулювання конфлікту розглянуть на найближчому засіданні виконавчого комітету.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0