У Житомирі планують збільшити вартість обіду для малозабезпечених

2019-04-02, 15:42
  0     0

Вартість безкоштовних обідів для малозахищених верств населення міста мають намір збільшити до 40 грн.


Відповідний проект рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради «Про встановлення вартості безоплатного харчування за рахунок коштів місцевого бюджету» розміщений  на сайті мерії від 1 квітня 2019 року.

У проекті рішення вказано, що виконком вирішив «встановити граничну вартість одного безоплатного обіду – 40,00 гривень для малозахищених верств населення Житомирської міської об’єднаної територіальної громади за рахунок коштів місцевого бюджету.

А до державних свят та визначних дат планують організовувати та проводити святкові обіди вартістю 75,00 гривень за один.

У додатку до проекту рішення вказано перелік свят, на які для нужденних будуть готувати обіди вартістю 75 грн.


Як інформує Житомир.info, у департаменті соціальної політики Житомирської міської ради розповіли, що наразі вартість буденних обідів для малозабезпечених становить 35 грн, а святкових – 60 грн.

У рішенні виконкому міської ради від 20.03.2019 «Про затвердження Положення про надання адресних соціальних допомог громадянам Житомирської міської об’єднаної територіальної громади» пояснюють, яким саме категоріям громадян пропонують такі обіди.

«Безоплатне гаряче харчування надається упродовж одного місяця один раз на рік малозабезпеченим громадянам, які потрапили у скрутне матеріальне становище у зв’язку з хворобою та з інших причин, а також потерпілим від стихійного лиха, пожежі, що підтверджено відповідними документами, у яких середній сукупний дохід на одного члена сім’ї складає до 110% встановленого законодавством на момент звернення прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність», – зазначається у документі.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0