Обласна влада обіцяє завершити реконструкцію 5 спортивних об’єктів Житомирщини у 2019 року

2019-04-15, 16:29
  0     0

Вже цьогоріч на Житомирщині планується здача 5 головних спортивних об’єктів, які відбудовують і реконструюють за кошти ДФРР у співфінансуванні з місцевими бюджетами.


1. Стадіон «Полісся» у Житомирі

Це наймасштабніший спортивний проект ДФРР, що втілюється на Житомирщині.

Нагадаємо, що на початку тижня хід будівництва стадіону перевірили Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко та голова ОДА Ігор Гундич.

Станом сьогодні на стадіоні вже завершують встановлення конструкції під накриття західної трибуни, монтаж металоконструкції під освітлення, тривають підготовчі роботи до влаштування резинового покриття для бігових доріжок.

 2. Стадіон «Спартак» у Житомирі

На стадіоні тривають будівельні роботи. Найближчими днями влаштують бігову доріжку, з наступного тижня почнуть монтувати освітлення, далі – вкладатимуть покриття на полі, встановлюватимуть тент та електронне табло.

3. Спорткомплекс «Динамо» у Радомишлі

Реконструкція спорткомплексу «Динамо» у Радомишлі триває. Це також один із проектів регіонального розвитку, який реалізовують за кошти ДФРР. На сьогодні вже виконані зовнішні роботи з утеплення та облаштування фасаду, тривають внутрішні роботи. Зокрема, роблять балкон для глядачів, обшивають стіни, облаштовують роздягальні та душові. Далі будуть влаштовувати нову підлогу та проводити благоустрій території.

4. Фізкультурно-оздоровчий комплекс в Овручі

Реконструкція фізкультурно-оздоровчого комплексу, що у смт Овруч, на стадії завершення. Вже повністю пофарбовані стіни та стелі комплексу, покладена плитка, проведена більшість внутрішніх робіт та утеплений фасад. У приміщенні будівельникам залишається влаштувати підвісну стелю, підключити систему вентиляції, облаштувати ганок і встановити вітражі.

5. Спорткомплекс «Юність» із басейном у Ємільчино

На Житомирщині вже завершили реконструкцію плавального басейну у спорткомплексі «Юність». Наразі тривають пуско-налагоджувальні роботи – тестують басейн, а згодом і котельню для підігріву води.

Облаштування плавального басейну в молодіжно-спортивному комплексі «Юність» розпочали у 2018 році. Наразі виконали усі ремонтні роботи та провели благоустрій території. Незабаром завлпноване відкриття спорткомплексу.

Джерело Спортивний Житомир

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0