СБУ викрила на хабарі посадовця департаменту реєстрації Житомирської міської ради

2019-04-17, 19:13
  +2     0

Співробітники Служби безпеки України спільно зі слідчими ГУ Нацполіції під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили чиновника Житомирської міської ради, який налагодив схему отримання неправомірної вигоди від місцевих суб’єктів господарювання. 

Оперативники встановили, що заступник начальника департаменту реєстрації міської ради - а саме начальник відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень Євген Баренко, вимагає гроші від представників бізнесу за реєстрацію прав власності на об’єкти нерухомого майна і видачу відповідних витягів із держреєстру, що підтверджують реєстрацію права власності. "Схема" працювала за посередництва колишнього помічника нотаріуса. За попередньою інформацією, до цього має відношення один з депутатів Житомирської міської ради.

Співробітники СБ України задокументували отримання спільниками двох "траншів" хабара по п’ятсот американських доларів від місцевого приватного підприємця. Чиновник був затриманий на своєму робочому місці одразу після передачі решти суми – тисячі вісімсот доларів США. Згодом було затримано його спільника. 

У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, тривають обшуки за місцем роботи та проживання фігурантів справи.

За матеріалами Рупор Житомира

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0