Школярів Житомирщини запрошують до часті у конкурсі фото та відеоробіт «Безпечна країна»

2019-05-07, 15:15
  0     0

В Україні розпочався конкурс учнівських фото та відеоробіт «Безпечна країна». Конкурс проходитиме за двома темами: молодь за безпеку дорожнього руху та протидія булінгу (цькуванню) в закладах освіти. Роботи до участі можна подавати індивідуально або колективно. Переможці одержать цінні призи. Про це інформує Міністерство освіти України.

«Ми маємо сумну статистику – 2018 року в дорожньо-транспортних пригодах загалом загинуло 176 дітей. З них 12 осіб самі спровокували аварії. Щодо цькування, то понад 37% дітей ставали жертвами образ, знущань та принижень інших підлітків. Кожен з нас повинен розуміти, що виховання здійснюється передусім через власний приклад – приклад, який показують батьки, вчителі та інші громадяни. Тобто, безпека дітей – це наша спільна справа. І ми сподіваємося, що через цей конкурс, через фото та відео, які надсилатиме молодь, зможемо краще достукатися до сердець інших дітей. Тому я маю велику надію на активність учнів та безліч робіт», – розповів перший заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей.


Строк подання робіт – до 18 жовтня 2019 року. Долучитися мають змогу учні та вихованці закладів освіти – як індивідуально, так і колективно. Вікових обмежень стосовно участі в конкурсі немає.

Докладніше ознайомитися з умовами змагань можна за посиланням.

Фінал конкурсу та визначення переможців пройде у листопаді 2019 року. Автори найкращих робіт отримають цінні призи.

З кращих фоторобіт буде створена виставка. Також, найбільш успішні фото та відео використають для соціальної реклами на телебаченні та в Інтернеті.

Конкурс відбуватиметься у межах однойменного соціального проекту «Безпечна країна». Він спрямований на те, щоб запобігти проявам усіх видів насильства та травматизму в закладах освіти, на дорозі, а також привернути увагу суспільства до цих проблем.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0