З 2018 року пільговики зможуть отримати для проїзду «картку житомирянина»

2017-11-24, 16:14
  0     0

Міська влада Житомира має намір у 2018 році забезпечувати пільговиків спеціальними картками для безкоштовного проїзду в громадському транспорті.


24 листопада про це під час позачергового засідання міськвиконкому повідомив заступник мера Дмитро Ткачук.

«З нового року ми готові спільно з «Ощадбанком» запустити процес видачі карток всім пільговим категоріям громадян, двохчіпові картки для понад 50 тисяч осіб. На одному чипі – банківський продукт, інший чип обслуговуватиме систему автоматизованої оплати проїзду, а також передбачає можливість додатково запускати різного роду соціальні програми, здійснювати виплати на ці карти. Це вже з транспортного рішення поступово переростає в «карту житомирянина» з набором сервісів для соціального захисту житомирян», - зазначив Дмитро Ткачук.

Він підкреслив, що наразі в «Ощадбанку» 20 відділень по місту, однак цього не вистачить для видачі карток великій кількості пільговиків.

«Ми розуміємо, що потік людей буде доволі великий, банки не готові справитись, тому зараз узгоджуємо адреси, де будуть працювати додаткові клієнтські вікна. Це, в першу чергу, Богунська і Корольовська райради, також розглядаємо перелік комунальних приміщень, наприклад – ЖЕКів. При умові повного покриття транспорту засобами зчитування, тролейбуси і маршрутки матимуть можливість зчитати таку картку і гарантувати цій людині те право пільгового проїзду, яке їй гарантоване законом», - підкреслив заступник мера.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0