На Житомирщині можуть оголосити надзвичайний стан через наслідки негоди

2019-05-20, 13:15
  0     0

Державне агентство лісових ресурсів звернеться до відповідних органів стосовно прийняття рішення про оголошення надзвичайної ситуації в Житомирській області.


Про це 20 травня поінформував Урядовий портал з посиланням на прес-службу Держлісагентства.

«Заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар 20 травня перебуває з робочою поїздкою на Житомирщині. Він інспектує масштаби бурелому та вітровалу в Новоград-Волинському та Городницькому лісгоспах для визначення першочергових заходів для подолання наслідків стихії», - зазначається у повідомленні.

«Держлісагентство звернеться до відповідних органів щодо прийняття рішення про оголошення надзвичайної ситуації на постраждалих територіях. Спеціалісти оцінюють шкоду, яку завдав буревій лісовому господарству, проте тепер першочергове завдання - ліквідація наслідків стихійного явища. Не гаючи ні хвилини, потрібно мобілізувати всі сили на прибирання поваленої деревини», - зазначив Володимир Бондар.

Згыдно з  даними Держлісагентства, у Городницькому та Липинському лісництвах Городницького лісгоспу та Малоцвілянському і Курчицькому лісництвах Новоград-Волинського лісгоспу стихією пошкоджено понад 550 гектарів різновікових лісових насаджень. Окрім того, на території Пилипівського лісництва пошкоджено тепличне господарство.

Як ми повідомляли раніше, Житомирщиною пронісся смерч.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0