Стали відомі ще кілька кандидатів по мажоритарних округах Житомирської області

2019-06-12, 10:45
  0     0

Політичні партії під час з’їздів, які масово проходили останнім часом, затверджували партійні списки та висували кандидатів по мажоритарних округах, але деякі й досі не оприлюднили повні списки та кандидатів-мажоритарників.

Втім, деякі партії й самі кандидати почали писати про своє висування у соцмережах.

Зокрема, Анатолій Шаповал повідомив, що його було затверджено кандидатом на позачергових парламентських виборах по 63-му виборчому округу з центром в Бердичеві.


Радомишльські активісти розміщують фото реклами Віталія Журавського на причепах. До речі, Журавський ще 23 травня оприлюднив декларацію кандидата на посаду народного депутата. Очевидно, що він балотуватиметься по «рідному» Малинському округу №66.


Про свої кандидатські амбіції по округу №66 заявив у соцмережі й представник ГО «Традиція і Порядок» Богдан Ходаковський.


«Команда Зеленського у Житомирі» інформує, що по Чуднівському округу №67 (до якого входить частина Житомира – ред.) від партії «Слуга народу» буде балотуватися в народні депутати голова «Фонду братів Кузьміних», засновник Центру реабілітації Сергій Кузьміних.

Сергій Кузьміних (праворуч) на партійному з'їзді

Крім того, 11 червня прізвища своїх чотирьох мажоритарників по Житомирській області оприлюднила Радикальна партія Ляшка: округ № 62 (Житомир) – Валерій Шлянін, директор ТОВ «Термінал», округ №63 (Бердичів) – Павло Чернявський, депутат Житомирської обласної ради від РПЛ, округ №65 (Новоград-Волинський) – Сергій Романюк, староста села Орепи, округ №66 (Малин) – Михайло Лукомський, заступник голови Коростишівської міської ради.

Про намір балотуватися до Верховної Ради по Житомирському округу №62 у блогах повідомляє Олег Грамотенко – зять колишнього голови Житомирської ОДА, «регіонала» Сергія Рижука. 7 червня Грамотенко оприлюднив декларацію кандидата в народні депутати України.

Джерело Житомир.infoДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0