На Житомирщині «забудькуватий» батько сплатив понад 100 тис. грн заборгованості по аліментах

2019-06-12, 11:39
  0     0

Як інформує сайт Головного теруправління юстиції в Житомирській області, у Житомирському районі виконавча служба змусила «забудькуватого» батька виплатити 113 тис. грн заборгованості з аліментів та 50% штрафу.

«Не довелося б державним виконавцям Житомирського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції вживати до боржника примусових заходів, якби останній своєчасно сплачував аліменти на утримання своєї дитини. Аж ні, за кілька років чоловік примудрився накопичити майже 113 тисяч гривень», - повідомляє юстиція.

Згідно з даними сайту, важелями впливу на неплатника стали тимчасові, до повного погашення боргу, обмеження у праві виїзду за кордон, користуватися транспортними засобами, зброєю та полювати. А крім того, «забудькуватість» обійшлася горе-батьку ще й у додаткові кошти: оскільки аліменти не сплачувалися більше 3 років, на нього наклали штраф – 50% від загальної суми боргу.

«Неможливість потрапити за кордон, чималий штраф та інші санкції, передбачені законом #ЧужихДітейНеБуває, зрештою змусили батька сплатити на рахунок відділу 180,5 тис. гривень (з урахуванням виконавчого збору). З цієї суми заборговані аліменти разом зі штрафом були перераховані дитині», - зазначає сайт юстиції.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0