На Житомирщині від «Слуги народу» балотується давня прихильниця Партії регіонів і Опоблоку - ЗМІ

2019-06-14, 16:49
  0     0


За даними ЗМІ, Тетяну Грищенко можна назвати «професіоналом виборчого процесу»

Від команди Володимира Зеленського по 66 округу на Житомирщині на парламентські вибори йде колишній член «Опозиційного блоку» Тетяна Грищенко.

Про це у Facebook написав лідер консервативної  організації «Традиція і Порядок» Богдан Ходаковський.

«Нових облич хотіли? Дочекались. Від Зе команди по 66 округу на вибори йде член «Опозиційного блоку» Тетяна Грищенко. Я думаю, коментарі тут зайві, самостійно робіть висновки з робочої біографії», - написав Ходаковський, поширивши посилання на інформацію видання «Малин», в якому була опублікована інформація про те, що Грищенко в минулі роки представляла регіоналів.

За даними видання, Тетяну Грищенко можна назвати «професіоналом виборчого процесу».

«На останніх президентських виборах вона була у складі ОВК від Бойка. У другому турі президентської кампанії була обрана головою окружної виборчої комісії від Зеленського. На місцевих виборах 2015 року Грищенко - секретар територіальної комісії від партії «Опозиційний блок». На позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року Грищенко також була у складі ОВК. Суб'єкт подання кандидатури до складу ОВК - «Партія Регіонів». На виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року - секретар окружної виборчої комісії від партії «Зелена планета» (сателіт Партії Регіонів)», - повідомило видання.

Як відомо, партія «Слуга народу» оголосила про початок «постпраймеріз» та пропонує повідомляти про «негідних» кандидатів.

Джерело Главком

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0