На Житомирщині у 4 об’єднаних громадах працює соціальне таксі

2019-06-14, 16:55
  0     0


На Житомирщині послугами соціального таксі можуть скористатися жителі чотирьох об'єднаних територіальних громад та одного міста.


«У Баранівській, Брусилівській, Любарській та Житомирській ОТГ, а також у місті Коростень діє соціальне таксі, яке перевозить людей з інвалідністю у межах населеного пункту та поза ним. Із них 3 громади на початку року отримали й спеціальні автомобілі для цього», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що нові спецавтомобілі укомплектовані пасажирським підйомником, керованим дистанційним пультом. Основні технічні параметри транспортних засобів відповідають директивам безпеки ЄС.

В ОДА поінформували, що ще 3 центри соціальних служб області - в Білокоровицькій, Хорошівській та Чоповицькій ОТГ - подали заявки та чекають на отримання спеціально обладнаних автомобілів.

За інформацією департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА, з початку року послугами соціального таксі скористались близько 130 людей, які не можуть самостійно пересуватися або пересуваються за допомогою милиць, палиць, візків.

Джерело Укрінформ

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0