Влітку на Житомирщині почнуть працювати перші амбулаторії нового зразка-голова ОДА

2019-06-21, 15:58
  0     0

На Житомирщині триває будівництво 21 амбулаторії загальної практики – сімейної медицини нового зразка з житлом для 1-2 лікарів. Активно продовжуються  роботи з внутрішнього та зовнішнього опорядження у шести майбутні медичних закладах, які першими розпочнуть свою роботу вже влітку.
 
Голова ОДА Ігор Гундич особисто  тримає на контролі будівництво даних об’єктів та особисто відвідує будівельні майданчики.

«Зовсім скоро в області розпочнуть роботу перші шість нових амбулаторій. Завдяки цим сучасним закладам охорони здоров’я медицина стане ближчою та комфортнішою для людей, які живуть у селах. Для лікарів ще у березні закупили та передали 21 автомобіль, щоб могли без проблем дістатися до пацієнтів та надати допомогу», – каже Ігор Гундич.
 
Серед 21 амбулаторії загальної практики – сімейної медицини перші шість будуть відкриті у таких населених пунктах області:


– Соколів Пулинського району, Водотиї Брусилівського району,

– Високе Черняхівського району,

– Квітневе Попільнянського району,

– Краснопіль Чуднівського району,

– Дубрівка Баранівського району;

– Хочине Олевського району.
 
Департамент регіонального розвитку ОДА інформує, що у цих амбулаторіях вже проводять інженерні мережі, впорядковують благоустрій території, працюють над внутрішнім оздобленням.
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0