Перевантажені вантажівки руйнують покриття доріг — Служба автодоріг

2019-06-26, 16:00
  0     0

Дорога М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський (північний напрямок від Житомира до Черняхова, Коростеня) руйнується від перезавантаженого великогабаритного транспорту.

Про це 26 червня повідомляє прес-служба служби автомобільних доріг у Житомирській області.

«Служба автомобільних доріг у Житомирській області звертається до депутатського корпусу, перевізників, водіїв, громадськості. Питання з перевантаженням транспортних засобів, особливо в період його обмеження в спекотну погоду, набуває ознак злочину проти доріг області! Перевантажені фури просто знищують нові дороги та «добивають» старі», - інформують у САД.

Дороги, які побудовані за євростандартами витримують вантажівки, що мають шість осей, вагою до 34 тонн. Більшість шляхів збудовані ще за радянських часів та, відповідно до даних, що надали фахівці ДерждорНДІ, розраховані під навантаження на вісь – 6 тонн та загальною вагою не більше – 24 т.

«Зокрема ситуація з перевантаженим транспортом на шляху М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський (північний напрямок від Житомира до Черняхова, Коростеня) в Житомирській області та низкою інших шляхів вимагає негайного втручання в ситуацію. Справа в тому, що нещодавно проведений ремонт вибоїн покриття шляху не в силах витримати перевищені навантаження – щодня з’являються нові пошкодження, вибиті шматки покриття та колійність. На превеликий жаль, поки що держава не в змозі виділити кошти, щоб капітально відремонтувати всю протяжність шляху, а це майже 213 кілометрів по області. Разом з тим, на замовлення САД у Житомирській області зараз тривають роботи з поточного середнього ремонту трьох ділянок магістралі та підписано угоду на ремонт ще однієї», - йдеться у повідомленні.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0