З 1 по 5 грудня «Житомиргаз» приймає показники газових лічильників

2017-12-01, 13:00
  0     0

Жителі Житомирщини повинні кожного місяця з 1 по 5 число передавати показання лічильника до «Житомиргазу». Дані заходи дають можливість користувачам блакитного палива бути впевненими, що вони сплатять саме за той обсяг газу, що ними фактично використаний.


Зняття показань приладів обліку здійснюється споживачем самостійно, станом на 1 число місяця. Для того, щоб зафіксовані дані були враховані при визначенні розміру оплати за газ, показання приладів обліку потрібно передати до ПАТ «Житомиргаз» до 5-го числа. Такий термін надання показань лічильника встановлений Кодексом газорозподільних систем (затверджений постановою держрегулятора від 30.09.2015 №2494).

Для передачі показників лічильника існує п’ять найзручніших шляхів:

SMS-повідомленням на номер 7104 (у форматі: ХХХХХХХХХХ ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр особового рахунку, ХХХХХ – показання лічильника – до 5 цифр)

Через Особистий кабінет на сайті 104.ua (для реєстрації необхідно знати номер особового рахунку і суму останнього платежу).

На автовідповідач (0412) 55-80-04 (натиснувши цифру «2» і користуючись підказками голосового меню, ввести номер особового рахунку та показання).

Електронною поштою contact@zt.104.ua (вказати ПІБ, номер особового рахунку (або адресу), показання лічильника).

Через оператора контакт-центру за номером (0412) 55-80-04 (працюють щодня з 8 ранку до 8 вечора).

Самим швидким способом інформування про обсяг використаного газу станом на 1 число є Особистий кабінет на сайті 104.ua. Коли показання передані, то користувач може самостійно протягом години переконатись, що дані зарахували на особовий рахунок.

Дуже важливо, щоб показання лічильника газу були передані споживачем з 1 по 5 число щомісяця, щоб уникнути розбіжностей між споживачем та газопостачальною компанією.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0