Влада міста планує реконструкцію приміщення райрад під Центри надання соціальних послуг «Прозорий офіс»

2017-12-01, 13:25
  0     0

Житомирська влада має намір створити два Центри надання соціальних послуг у форматі «Прозорий офіс», реконструювавши при цьому адміністративні будівлі Корольовської та Богунської районних рад.


1 грудня даний проект рішення сесії 1 грудня розміщений на сайті міської ради.

«1. Створити Центри надання соціальних послуг «Прозорий офіс»: по Богунському району за адресою вул. Перемоги, 55; по Корольовському району за адресою площа Польова, 8. Затвердити Положення про Центр надання соціальних послуг «Прозорий офіс» згідно з додатком. Провести реконструкцію адміністративних будівель для створення Центрів надання соціальних послуг «Прозорий офіс». Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків, постійні комісії міської ради із соціально-гуманітарних питань та з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності, підприємництва, торгівлі та залучення інвестицій», - йде мова у проекті рішення.

Підкреслюється, що Центри створюються з метою підвищення ефективності системи надання послуг у сфері соціального захисту населення, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2017 року №779 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам мм. Дніпра, Житомира, Кам’янська, Києва, Кропивницького, Львова, Новоград–Волинського, Одеси, Харкова та Черкас і забезпеченням функціонування центрів надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс» на 2017 рік».

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0