У Житомирі відбувся Кубок області з плавання серед людей з обмеженими можливостями

2017-12-04, 13:12
  0     0

02 грудня, у Житомирській ДЮСШ «Авангард» відбувся Кубок області з плавання серед дітей та осіб з ураженням опорно-рухового апарату та вадами розумового і фізичного розвитку. Змагання організував ЖРЦ «ІНВАСПОРТ» з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.

У Кубку взяли участь 25 спортсменів з міста Житомира та Бердичева. Вони є вихованцями ЖРЦ «Інваспорт» та Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів. 

Спортсмени змагались на різних дисциплінах на особисту першість, кожен у своїх нозологіях (категоріях), в особистому заліку, а саме: 50 м. вільним стилем, 50 м. брас, 25 м. на спині та 50 м. на спині.

Змагання пройшли відповідно до правил затверджених федерацією плавання України та регламентів видів спорту серед спортсменів з інвалідністю за нозологіями.

На передодні Міжнародного Дня людей з інвалідністю переможених на цих змаганнях не було, - всі були переможці. Кожен з учасників показав своє вміння, характер і волю до перемоги. Всі учасники змагань отримали дипломи та смаколики. І це було нехай маленьке, але справжнє спортивне свято, яке дало наснагу до життя.

Вітаємо всіх учасників змагань, тренерів Галину Домачук  та Людмилу Антонову!


За матеріалами  Спортивний Житомир

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0