Житомирська митниця перевищила план наповнення бюджету

2017-12-05, 07:01
  0     0

За повідомленням прес-служби митниці, Житомирською митницею ДФС були перевиконані річні індикативи показників доходів з митних платежів на 642 млн грн.


«За результатами діяльності Житомирської митниці ДФС протягом 11 місяців поточного року перераховано до державного бюджету України 2,7 млрд грн митних платежів, доведені індикативні показники перевиконано на 642 млн, або на 30,5%. Порівняно з відповідним періодом минулого року фактичні надходження зросли на 36,3%, або майже на 732,7 млн грн», - зазначається у повідомленні.

Згідно з інформацією митників, у розрізі основних митних платежів за 11 місяців поточного року приріст до відповідного періоду минулого року забезпечено з податку на додану вартість із ввезених на територію України товарів – на 706,4 млн грн, акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) – на 3,9 млн грн, ввізного мита – на 15,8 млн грн, вивізного мита – на 0,8 млн грн, єдиного збору – на 4 млн грн, інших – на 1,7 млн грн.

«Показники роботи Житомирської митниці ДФС найкращим чином підкреслюють інвестиційну та ділову привабливість Житомирської області. У жовтні поточного року Житомирською митницею ДФС виконано річні індикативи показників доходів, доведених ДФС на поточний рік, перевиконано індикатив на 57% та увійшла в шестірку митниць ДФС відзначених Державною фіскальною службою України», - підкреслили у прес-службі житомирської митниці.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0