Майже 5 тисяч жителів Житомирщини обмежили у праві полювання через борги з аліментів

2019-07-30, 15:28
  0     0

Близько п’яти тисяч жителів області зможуть взяти в руки рушниці тільки тоді, коли погасять борги з аліментів.

Про це 30 липня поінформувала пресслужба Головного територіального управління юстиції в Житомирській області.

«За кілька днів стартує сезон полювання на диких птахів, який триватиме до 3 листопада 2019 року включно. Проте не всі охочі зможуть взяти до рук мисливську рушницю. Майже п’ять тисяч жителів області – злісних неплатників аліментів, які мають заборгованість понад 6 місяців, працівники органів державної виконавчої служби обмежили у праві полювання. Для них сезон полювання розпочнеться лише тоді, коли вони у повному обсязі погасять заборгованість», - повідомляє управління юстиції.

А якщо затягуватимуть зі сплатою, то, крім накопичених аліментів, повернуть своїм нащадкам ще й кошти від штрафів: за 1 рік несплати аліментів – 20% від суми боргу, за 2 роки – 30%, за 3 роки – 50%, - зауважує пресслужба.

Також юстиція розповідає про житомирянина, який понад 10 років «колекціонував» кошти з аліментів на доньку й сина та сплатив 287 тис. гривень разом зі штрафами, аби керувати автомобілем та поїхати за кордон.

«Не вельми переймався долею своїх сина та доньки житомирянин, понад 10 років «колекціонуючи» кошти з аліментів, які суд зобов’язав щомісяця сплачувати своїм дітям. Відтак заборгованість зросла майже до 180 тис. гривень. Пробудити почуття турботи про дітей горе-батьку, який потрапив до Єдиного реєстру боржників як злісний неплатник аліментів, допомогли державні виконавці Корольовського відділу державної виконавчої служби м. Житомира ГТЮ в Житомирській області. Застосовані до боржника заходи примусового впливу – тимчасові обмеження у праві полювання, користування зброєю, керування транспортними засобами та виїзду за кордон, а на додачу – ще й фінансові санкції: штраф у розмірі 50% від суми заборгованості, змусили чоловіка повністю погасити заборгованість перед власними дітьми. Разом із виконавчим збором та витратами виконавчого провадження це обійшлося йому у 287 тис. гривень», - інформує пресслужба.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0