Майже 62% житлових будинків та соціальних об’єктів області готові до опалювального періоду — ОДА

2019-07-31, 15:56
  0     0


У червні розпочалась підготовка об’єктів господарського комплексу Житомирської області до осінньо-зимового періоду 2019/2020 року. І на даний час  вже майже 62% житлових будинків та соціальних об’єктів Житомирщини підготували до нового опалювального сезону.
 
Про це інформують в управлінні житлово-комунального господарства департаменту регіонального розвитку ОДА.
 
Згідно з  інформацією управління, в області протягом кількох місяців активно продовжувались роботи з підготовки до нового опалювального сезону. І станом на 31 липня до зимового періоду підготували 61,8% житлового фонду, 62,5% закладів освіти та медицини, 61,4% від загальної кількості котелень в області.
 
Також, на початок опалювального сезону вже є запаси вугілля у кількості 1 тис. 318,6 т та рідкого палива – 1 тис. 931 тонн, що в середньому становить близько 60% від потреби. Також на майже 63% від необхідної кількості заготовили посипочний матеріал та реагенти.
 
Серед заходів, які були проведені для підготовки до опалювального сезону, – ремонт покрівель, опалювальних систем, водопостачання у житловому фонді, соціальних об’єктах, підготовка та ремонт котелень, заміна котлів, підготовка теплових мереж, а також водопровідно-каналізаційних мереж.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0