Обговорення ще не означає підтримка: житомиряни незадоволені громадським обговоренням з приводу підвищення тарифу і збираються прийти на засідання виконкому

2019-08-06, 19:33
  +22     0

Сьогодні о 17 годині у міській раді відбулося громадське обговорення підвищення вартості проїзду у транспорті. 
Житомиряни обурені, що оголошення про проведення слухань на сайті міської ради з’явилося за добу, а не за 7 днів як зазначено у статуті Житомирської ОТГ.
Окрім того, житомиряни неодноразово під час зустрічі зазначали, що відчутних змін за 2,5 роки з минулого підвищення тарифу вони не відчули. Зокрема наголошували на тому, що зазначені вимоги до рухомого складу не виконуються, валідаторами водії не користуються, облік пасажирів не ведеться.
Як виявилося, під час обговоренння представники виконкому навіть не вели протокол, з чого присутні зробили висновок, що збори провелися для галочки.

Натомість заступник міського голови Дмитро Ткачук пояснив, що протокол не ведеться, бо ті, хто хотів виступити не послухали презентацію і не записалися до виступів.

Наприкінці зборів було прийнято рішення звернутися до виконавчого комітету з офіційним листом щодо того, що громадські обговорення були проведені неналежним чином. У листі також будуть подані зауваження до роботи перевізників і обґрунтування того, чому підвищення тарифу не має підстав. Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0