Мерія змінить підхід до прибирання снігу за 16 млн грн

2017-08-04, 16:59
  0     0

4 серпня на території КП «Управління автомобільних шляхів» продемонстрували засоби, за допомогою яких комунальники будуть розчищати сніг на житомирських вулицях.

Після зими минулого року, коли місто було «паралізовано» через потужні снігопади, мерія вирішила змінити підходи до прибирання опадів, повідомляє мер Сергій Сухомлин.

«Через те, що використання таких матеріалів, як бішофіт, та інших аналогів, вимагає спеціалізованої техніки, ці матеріали, ці реагенти ми будемо застосовувати не тільки по центральних вулицях, але і по тротуарах. Для того, щоб ці роботи виконати, цього року вже пройшов ряд тендерів, було придбано частину техніки. Зараз ви бачите, ще виїжджає два авто, зараз вони проходять передпродажну підготовку, підписання акту прийому, усунені недоліки, які виявляються. У нас буде ще оголошений тендер на два порохотяги середньої потужності. Так само у нас ще відбудеться тендер на покупку самоскида, який буде використовуватися для дорожньо-асфальтних робіт, в тому числі для зимового прибирання міста. Всі ці фронтальні навантажувачі, всі ці порохотяги та вся техніка, яка є на інших комунальних підприємствах, буде обладнана на зиму відвалами. Так само ми закупили 10 таких мотоблоків, вони комплектуються і щітками, і відвалами, і ми ще думаємо про придбання пристроїв, які будуть займатися автоматичним посипанням тротуарів для того, щоб тротуар мів і прибирав не двірник з лопатою протягом ночі. А ось такий мотоблок може прибрати кілька тисяч квадратних метрів протягом години», - розповів мер Житомира Сергій Сухомлин.

Чиновники повідомляють, що підготовка до цьогорічних снігопадів проходить у посиленому режимі та обіцяють: зроблять усе, щоб торішні «провали» у прибиранні снігу не повторились.

«Ми розробили цілу карту, розроблюємо всі повністю маршрути по вулицях. Тобто, рух транспорту буде повністю прогнозований, ми плануємо це все показувати на онлайн-карті, щоб кожен мешканець міг побачити, де яка техніка працює. І, ви бачите, що є сучасна техніка, ми зможемо закрити проблему тротуарів», - зазначає заступник Житомирського міського голови Олександр Фещенко.

Всього на купівлю техніки для КП «УАШ» з казни міста виділено близько 16 мільйонів гривень, на даний час витрачена поки половина. Керівник підприємства зазначає, що іноді на закупівлях є можливість зекономити.

«На сьогоднішній момент я вам можу сказати точно. Вже відбулись тендери та підписані угоди на суму 8 567 000 гривень з 16,5 мільйона. До речі, хочу сказати, що завдяки тендерним закупівлям ми вже зекономили 362 000 грн. Це є економія на сьогоднішній момент. Я думаю, що результат дуже непоганий, і внаслідок зекономлених коштів ми зможемо придбати додаткові відвали на машини. Ми хочемо залучати інші КП, щоб вони працювали з нашими відвалами, але по наших заявках так само виїжджали та працювали по розчистці вулиць», - розповідає директор КП «Управління автомобільних шляхів» Сергій Янушевич.

Фото з сайту  0412.ua

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0